پرسش و پاسخ

آساتیک سایت خرید اینترنتی بلیط استخر و پارک های آبی تهران

چگونه به آساتیک اعتماد کنیم؟

آساتیک سامانه رسمی فروش اینترنتی بلیط مجموعه های آبی ایران است که فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده است. این سامانه نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت را کسب کرده و دارای کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه فروش و رزرو آنلاین بلیط استخر ها و مجموعه های آبی می‌باشد.

آساتیک چگونه کار می کند؟

در سایت آساتیک امکان شناسایی نزدیکترین استخر و پارک آبی فراهم شده است و کاربر می تواند به مقایسه قیمت و تخفیف های ارائه شده توسط مجموعه های آبی بپردازد و در نهایت نسبت به خرید اینترنتی بلیط استخر و پارک های آبی اقدام نماید. همچنین امکان شناسایی مجموعه های آبی مخصوص آقایان و بانوان در سایت آساتیک راه اندازی شده است.

نحوه استفاده از بلیت الکترونیکی آساتیک به چه صورت است؟

در صورت موفقیت آمیز بودن خرید و پرداخت مبلغ نهایی بلیط ، ایمیلی حاوی شماره سفارش یا همان QR Code برای شما ارسال می گردد و شما می توانید با ارائه آن به مجموعه آبی از خدمات مجموعه بهره مند گردید.

آیا ضمن مراجعه به مجموعه آبی باید پرینت بلیط را ارائه دهیم؟

نیازی به چاپ بلیط نمی باشد و تنها ارائه QR Code به مسئول مجموعه آبی کفایت می نماید.کد سفارش یا QR Code در صورت خرید موفقیت آمیز به ایمیل شما ارسال می گردد و با اعلام آن می توان از خدمات مجموعه استفاده نمود.

آساتیک مبلغ اضافه ای را نسبت به گیشه مجموعه آبی دریافت می نماید؟

خیر. ضمن اینکه به هیچ وجه مبلغ بیشتری از قیمت اصلی بلیط در گیشه پرداخت نمی کنید بلکه اکثر مجموعه های آبی آساتیک دارای تخفیف هایی بین 10 تا 95 درصد هستند و بنابراین خرید از آساتیک از نظر قیمت و صرف زمان بسیار مقرون به صرفه تر است.

آیا می توانم در سایت آساتیک برای دیگران نیز بلیط خریداری کنم؟

بله. شما می‌توانید برای سایر دوستان و بستگان خود اقدام به خرید اینترنتی بلیط از آساتیک نمایید و سپس QR Code بلیط را برای آن ها ارسال کنید و ایشان ضمن مراجعه به مجموعه آبی و ارائه کد سفارش می توانند از خدمات مجموعه استفاده نمایند.

آیا می توانم همزمان از چند کد تخفیف برای خرید بلیط استفاده کنم؟

خیر. برای خرید هر بلیط تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید و امکان استفاده همزمان از چند کد تخفیف وجود ندارد.

آیا تخفیف ثابت مجموعه های آبی با کدهای تخفیف جمع می شود؟

بله. مجموع نهایی مبلغ تخفیف ها بر هزینه نهایی پرداختی شما محاسبه خواهد شد.

از چه زمانی بعد از خرید بلیط می توانم به مجموعه آبی مراجعه کنم؟

بلیط خریداری شده به محض صدور معتبر است و بعد از دریافت QR Code می‌توانید به مجموعه آبی مورد نظر مراجعه نمایید و پس از ارائه QR Code به اپراتور پذیرش وارد مجموعه آبی شوید.

خرید اینترنتی بلیط چه زمانی قطعی و ثبت شده محسوب می گردد؟

هنگامی که پرداخت نهایی انجام شود ، سفارش شما با موفقیت ثبت می گردد و QR Code از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود و بلیط خریداری شده آماده استفاده می باشد.

چرا پس از خرید ایمیل دریافت نکرده ام؟

به ایمیل خود مراجعه کرده و اسپم ها را بررسی کنید و یا ممکن است در مرحله آخر سفارش ایمیل خود را به درستی وارد نکرده باشید. بنابراین دقت کنید که حتما آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کنید.

آیا امکان خرید گروهی و سازمانی وجود دارد؟

بله. آساتیک این امکان را برای سازمان های بزرگ و کوچک فراهم کرده که با دریافت پنل سازمانی از آساتیک بتوانند اقدام به رزرو و خرید بلیط به تعداد مورد نظر خود و به صورت گروهی نمایند.

چگونه می توانم با آساتیک همکاری کنم و فروش بلیط مجموعه آبی را از طریق آساتیک انجام دهم؟

برای ثبت مجموعه آبی خود در سایت آساتیک به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و درخواست خود را مبنی بر ثبت مجموعه به ثبت برسانید.