بهترین قیمت کوادکوپتر دوربین دار JJRC X17 6K

.

.

JJRC-X17-6K-27

.

کوادکوپتر فیلمبرداری JJRC X17 6K

از جمله محصولات تولید شده توسط کمپانی JJRC می توان به کوادکوپتر دوربین دار JJRC X17 6K اشاره نمود. کواد کوپتر دوربین دار مذکور در سال 2021 میلادی وارد بازار شده است.از جمله قابلیت های بارز کوادکوپتر جی جی آر سی می توان به پرواز 360 درجه و آکروبات آن اشاره نمود. موقعیت یابی ، تنظیم ارتفاع و دنبال کردن کاربر نیز از دیگر امکانات کوادکوپتر فیلمبرداری JJRC X17 6K می باشد. پس از سال 2019 در کوادکوپترهای تولید شده توسط کمپانی JJRC تغییرات چشمگیری در کیفیت ساخت و ایمنی پرواز محصولات این کمپانی به وقوع پیوست و تغییرات مذکور در محصولاتی همچون هلی شات JJRC X17 قابل مشاهده می باشد. کوادکوپتر X17 دارای مداومت پروازی سی دقیقه ای ، انتقال تصویر تا هشتصد متر و همچنین برد رادیویی حداکثر تا هزار و پانصد متر می باشد. گیمبال مکانیکی و دوربین فوق العاده با کیفیت 6K از دیگر امکانات این هلی شات می باشد.

.
JJRC-X17-6K-25

jjrc-x17-6k-2

.

مشخصات ظاهری و ابعاد

کوادکوپتر JJRC X17 6K از نوع تاشو می باشد و بازوهایش این قابلیت را دارند که به راحتی جمع شوند. در ساخت کوادکوپتر مذکور از پلاستیک ABS با مقاومت عالی استفاده شده است. از جمله فوایدی که قابلیت جمع شدن بازوها برای این محصول ایجاد کرده است امکان حمل و نقل راحت کالا می باشد. همانطور که در عکس زیر نیز مشاهده میگردد ابعاد پهپاد در حالت عادی 6.7*26*26 سانتی متر و در حالت جمع شده 6.7*11.5*17 سانتی متر است.

.

jjrc-x17-6k-3

.

JJRC-X17-6K-27

.

سیستم ایمنی پرواز با GPS و Optical Flow

کوادکوپتر JJRC X17 6K دارای سیستم ایمنی پرواز دوگانه می باشد. در صورت عدم آنتن دهی GPS در محیط های داخلی کوادکوپتر از سیستم سنسور نوری موقعیت استفاده می کند و در فضاهای باز نیز ماژول GPS این پرنده به کار گرفته میشود. سیستم GPS این امکان را برای هدایت کننده به وجود آورده است که در صورتی که فاصله اش با کوادکوپتر زیاد باشد با فشار دادن یک دکمه بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک کواد کوپتر را نزد خود برگرداند.

jjrc-x17-6k-14

jjrc-x17-6k-15

.

سیستم هوشمند ایمنی چهار حالته

کم بودن ولتاژ

در صورت ضعیف بودن باتری ریموت کنترل و یا کوادکوپتر پرنده به صورت اتوماتیک احساس خطر می نماید و در صورتی که تخمین بزند با باطری ذخیره ای ممکن است به محل شروع پرواز نرسد به صورت خودکار شروع به بازگشت می نماید.

قرار گرفتن خارج از محدوده

در اپلیکیشن امکان تعریف محدوده برای پرواز کوادکوپتر وجود دارد و در صورتیکه پرنده در خارج از محدوده مذکور قرار بگیرد به صورت خودکار به داخل محدوده باز خواهد گشت.

ایمنی در برابر قطع سیگنال

در صورت قطع ارتباط شما با پرنده ، پرنده مکان شما را از طریق GPS ردیابی می کند و به سمت شما باز خواهد گشت.

دکمه بازگشت

شما می توانید با فشار دادن یک دکمه هلی شات را به محل پرواز بازگردانید.

.

jjrc-x17-6k-10

.

JJRC-X17-6K-27

.

دوربین دوگانه با کیفیت 6K در کوادکوپتر X17

دوربین کواد کوپتر JJRC X17 از نوع 6K ESC HD می باشد که دارای رزولوشن و کیفیت تصویر بسیار بالا است و قابلیت به تصویر کشاندن کلیه جزییات را داراست. تصاویر ضبط شده توسط دوربین مذکور دارای رزولوشن 4275*5700 و ویدیوهای ضبط شده توسط این دوربین دارای رزولوشن 1512*2688 می باشند. همچنین قابلیت تنظیم لنز دوربین تا 90 درجه از راه دور مهیا شده است. امکان سوئیچ به لنز پایین نیز از طریق کنترلر ایجاد گردیده است و با این امکان می توانید از چشم انداز های بی نظیر عکس و فیلم تهیه نمایید.

.

jjrc-x17-6k-4

jjrc-x17-6k-5

jjrc-x17-6k-16

گیمبال دومحوره

هلی شات JJRC X17 دارای یک گیمبال دومحوره است.گیمبال دو محوره مذکور نقش مهمی در کاهش لرزش های ایجاد شده بر اثر تکان های شدید ایفا می نماید.ادغام لرزشگیر مکانیکال با لرزشگیر الکتریکال داخلی سبب حرفه ای تر شدن هلی شات شده است. 

jjrc-x17-6k-6

jjrc-x17-6k-7

JJRC-X17-6K-27

.

کنترلر با طراحی شکیل ارگونومیک و قابلیت نمایش اطلاعات پرواز

شما می توانید برای کنترل و هدایت هلی شات X17 6K از کنترلر و همچنین گوشی موبایل استفاده نمایید. لازم به ذکر است که کاربر بایستی برای تغذیه فرستنده دیجیتال 3 عدد باتری به کار گیرد.شما می توانید پهپاد X17 را تا فاصله 1 کیلومتری کنترل نمایید. همچنین در شرایط جوی مساعد امکان کنترل پهپاد تا فاصله 1600 متری نیز وجود دارد. از دیگر قابلیت های هلی شات X17 می توان به نمایش میزان شارژ باتری بر روی صفحه نمایش اشاره نمود.

.

jjrc-x17-6k-12

.

استفاده از موتور پرقدرت براشلس

در ساختار پهپاد JJRC X17 6K از موتور پرقدرت براشلس استفاده شده است. موتور مذکور امکان ایجاد سرعت بالا و همچنین گشتاوری بیشتر را برای هلی شات فراهم نموده است.ماکزیمم سرعت قابل پرواز برای کوادکوپتر 30 کیلومتر بر ساعت می باشد. همچنین هلی شات X17 در برابر مقاومت باد دارای Level6 می باشد که در نوع خود قابل توجه است.

jjrc-x17-6k-8

JJRC-X17-6K-27

.

مشخصات باتری کوادکوپتر

باتری هلی شات جی جی آر سی لیپو با مشخصات 11.1 ولت و 2850 میلی آمپر ساعت می باشد. باتری هلی شات X17 دارای وزن معادل 170 گرم می باشد و اطلاعات ولتاژی را به کنترلر به صورت هوشمند ارسال می نماید. شما می توانید در مدت زمان 240 دقیقه باتری را به صورت کامل شارژ نمایید و در صورت شارژ کامل باتری امکان 30 دقیقه استفاده از کوادکوپتر وجود دارد.

.

jjrc-x17-6k-13

.

شروع تصویر برداری با انجام حرکات خاص

شما می توانید با نمایش کف دست و یا علامت پیروزی فرمان تصویربرداری در کوادکوپتر JJRC X17 را صادر نمایید.

.

jjrc-x17-6k-17

JJRC-X17-6K-27

.

حالت Follow Me

منظور از حالت Follow Me دنبال کردن کاربر به صورت اتوماتیک می باشد و این قابلیت از دیگر امکانات کوادکوپتر JJRC X17 6K می باشد.

.

jjrc-x17-6k-18

.

تعریف مسیر برای کوادکوپتر

شما می توانید در نقشه اپلیکیشن مسیر پرواز کوادکوپتر را مشخص نمایید و در این حالت نیازی به استفاده از ریموت کنترل نمی باشد. از دیگر قابلیت های هلی شات JJRC X17 حالت Altitude Hold می باشد. در این حالت شما می توانید کوادکوپتر را در یک ارتفاع خاص نگه دارید که باعث ساده تر شدن و تسلط بیشتر ضمن عکاسی میگردد. در این حالت نیازی به استفاده از ریموت کنترل نمی باشد.

.

jjrc-x17-6k-19

.

JJRC-X17-6K-27

.

حالت Point of Interest

منظور از حالت Point of Interest این می باشد که یک نقطه به عنوان نقطه مرکزی به کوادکوپتر معرفی میگردد و پس از آن کوادکواپتر به صورت خودکار دور نقطه مذکور شروع به گردش می نماید. حالت Point of Interest از دیگر قابلیت های هلی شات X17 است.

.

jjrc-x17-6k-20

.

قابلیت FPV

دوربین کوادکوپتر JJRC X17 دارای قابلیت انتقال تصویر در حالت آنلاین می باشد. قابلیت FPV که نام دیگر آن دید شخص اول می باشد، سبب میگردد که کواد کوپتر کادر تصویر را برای شروع فیلمبرداری با کیفیت تنظیم نماید.

.

jjrc-x17-6k-11

jjrc-x17-6k-21

jjrc-x17-6k-22

jjrc-x17-6k-23

jjrc-x17-6k-24

jjrc-x17-6k-9

.

ارسال دیدگاه
اطلاع از
guest
5 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین نظرات با بیشترین تعداد پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سپهر روشن ضمیر

هلی شات خیلی خوبیه و برای افرادی که به هواپیماهای بدون سرنشین علاقه دارند امکانات خوبی داره. من ابتدا برای دوستم یه دونه هدیه خریدم بعدش یکی دیگه واسه خودم گرفتم. برنامه HFUN FLY به راحتی نصب میشه و به پهپاد متصل میشه. اگه کد وریفای برای شما ارسال نشد ثبت نام را بی خیال شید. من مبتدی ام و اینقدر کار میکنم تا امکاناتش رو یاد بگیرم. دو باتری واسش خریدم. هر باطری ۳۰ دقیقه کار میکنه.

آرش موسوی

پهپاد رو یکی از دوستام معرفی کرد.اگر واسه سرگرمی میخاید و مبتدی هستید پهپاد خوبیه.من رنگ نارنجی رو خریدم چون تو آسمون راحتتر دیده میشه.یکی از دوستام خریده ولی گمش کرده.میگه وقتی سرعتش زیاد میشه کنترل و تغییر جهتش خیلی سخت میشه.

آرش صداقت

این یک پهپاد فوق العاده است. من بعد از تماشای دوستم که پهپاد خیلی گرونی خریده در بازار دنبال یک پهپاد بودم. این اولین خرید پهپاد من است و نمی‌خواستم به اندازه اون پول خرج کنم. خیلی خوشحالم که این کار را نکردم. کیفیت x17 خیلی بهتر است، کیس بهتری دارد و نسبت به پهپاد دوستم فیلم با کیفیت‌تری می‌گیرد. همراه با برخی از قطعات اضافی (تجهیزات)، باتری ها دارای زمان سرویس دهی خوبی هستند، کنترلر خوب است و به خوبی روی دست شما قرار می گیرد، استفاده از برنامه آسان است.به خاطر داشته باشید که تا زمانیکه علامت حالت مبتدی را بردارید فاصله پرواز محدود میشود.اگر به دنبال یک پهپاد خوب هستید، در خرید آن شک نکنید. با تشکر.

محسن محسنی

این اولین خرید پهپاد من بود. ریموت کنترل گوشی شما را نگه می دارد تا بتوانید هر چیزی را که پهپاد در هوا می بیند ببینید. لنز دوربین روی پهپاد تصاویر واضحی را نشان می‌دهد. همچنین دارای یک دوربین قابل تنظیم ۹۰ درجه ای است که به شما امکان می‌دهد فیلم‌ها و عکس‌های باورنکردنی از طبیعت بگیرید. باتری پهپاد تا ۶۰ دقیقه قابلیت استفاده دارد. خرید عالی برای همه دوستان علاقه مند به پهپاد با وضوح دوربین خیلی بالا.

آرش گودرزی

من به یک پهپاد برای گرفتن فیلم و عکس خوب در هنگام سفر و انجام فعالیت های بیرونی نیاز داشتم. پهپاد نارنجی x17 واقعاً چشمانم را جلب کرد. داخل بسته ارسالی یک کنترل از راه دور، پهپاد و دفترچه راهنما بود. دفترچه راهنما برای دستورالعمل‌های اولیه قابل استفاده است. بلافاصله آن را برای آزمایش پرواز به بیرون بردم. کنترل از راه دور دقیقاً جهت را کنترل می کرد. سر دوربین قادر به چرخش در ۴ جهت برای دید بهتر بود. عملکرد کلید بازگشت در پایان پرواز واقعا کار را راحت کرده است. من توانستم آن را به آیفون خود وصل کنم و از تلفن برای کنترل پهپاد استفاده کنم.